לקוחות ממליצים

מר דהאן, הנפיק חוות דעת מקצועיות עבור לקוחותינו, עשה זאת במסירות, באחריות ובמהירות ללא וויתור על הפן המקצועי. בכל עבודתנו המשותפת, מצאתי בו איש אמין ויסודי, נעים הליכות, בקיא היטב במלאכתו, שירותי, אדיב ובעל הבנה רחבה בתחומי עיסוקו".

חוות דעת מומחה במקומות שונים

שמאי המקרקעין, מר דהאן, ייעץ למשדרנו ב-12 תיקי היטלי השבחה שנגבו שלא כדין ממשתכנים בקיבוץ להבות חביבה. בזכות הייעוץ שניתן לנו על ידי השמאי, הצלחנו להוכיח כי היטל ההשבחה שנגבה על ידי הועדה, נגבה שלא כחוק. השמאי ייעץ לנו בהכנת העררים ובליווי ההליך, תוך הפגנת ידע רב, מקצועיות ונועם הליכות. חשוב לי לציין את שביעות רצוני מרמת השירות שאני וצוות משרדי זוכים לקבל ממר דהאן, ואני סמוך ובטוח שיהא מי שיהא - מי שישכור את שירותיו יהנה מהמקצועיות של מר דהאן ומאישיותו"

היטלי השבחה בקיבוץ להבות חביבה

היי דניאל, עברתי על הפרוטוקול. רציתי להביא את הערכתי על העבודה שהשקעת לפני ובמהלך הדיון ".

היטל השבחה ת"א

היי דניאל, תודה יקר! על כל העבודה והסבלנות. הפניתי אליך משפחה שחושבת על שמאות. מקווה שיתקשרו ".

חוות דעת - נס ציונה

"דניאל הוא שמאי באמת מיוחד. הרגשתי שאני בידיים טובות. מקצועי, קשוב, כן ואכפתי, יורד לפרטים. עונה על כל שאלה או חשש והגיש לנו חוות דעת הוגנת. ממליצה בחום רב! תודה לך דניאל על הכל, שמחה שנפגשו דרכינו".

פירוק שיתוף במקרקעין – כפר תבור

"דניאל שמאי משכמו ומעלה, אמין, מסור ומקצועי. מגדיל ראש ותמיד שם לכל בעיה או שאלה, בא לקראת הלקוח ודואג עד הפן האישי, מלא כישרון ותמיד קולע בול למטרה. ממליץ לכל מי שצריך שמאי אמין שייצג אותו מול רשות המיסים או בכל תחום אחר".

הגשת חוות דעת לרשות המיסים – פרדסיה

"עשה עבודה מצויינת פעל בנחישות ובמקצועיות מרבית אני מרוצה מאוד תודה".

תביעת פיצויים לפי ס' 197 לחוק – תל אביב

"ברגע שהגעת אלינו לדירה ובשיחה איתך הרגשתי שאתה הוגן ומקצועי מאוד וזה נתן לי את הביטחון שהייתי צריכה באותו רגע. תודה רבה על השירות המהיר והמקצועי. יישר כח אני מאחלת לך הרבה בהצלחה".

דירת מגורים - הרצליה

"דניאל עשה אצלנו עבודה מעולה, מעבר להערכת השווי המדויקת של הנכס לפני המכירה, דניאל עזר לנו לסיים את התהליכים עם המינהל בעלות כמעט אפסית. אני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי ואין ספק שאחזור להשתמש בשירותיו."

מפעלי תעשיה – חוצות המפרץ חיפה